Dritëhijet mbi investimin në Sazan dhe arrestimet e fundit të SPAK, Kikia kritikon opozitën..

2 Prill, 07:04

Hetimet dhe arrestimet e SPAK në politikë janë temë diskutimi këtë mbrëmje në emisionin “5 pyetjet” nga Ilir Babaramo në Report Tv.

Analisti Erald Kapri deklaroi SPAK-u e ka bërë punën por mund të mos kemi rrotacion politik, ndërsa si shembull solli Rumaninë ku ka pasur arrestime të ministrave.