“Duan panine me miell misri” qytetari e thotë hapur: S’vihet në pushtet me xhaketat e vjetra

15 Janar, 10:41 | Përditesimi i fundit: 2021-01-15 10:51:47

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv u fol për përfshirjen e aleatëve në listat fituese të PD-së. Një qytetar ishte kundër dhe tha se opozita nuk mund të vijë në pushtet me xhaketat e vjetra dhe përmendi edhe një shprehje: Nuk bëhet panine me miell misri. Ndiqeni të plotë opinionin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha