Dy opozita për negociatat për Presidentin dhe garimi i Berishës

7 Maj, 08:13

Deputetët e grupit parlamentar që nuk kanë mbështetur Berishën në veprimet e njëanshme që po ndërmerr në PD janë të qartë në qëndrimin e tyre, nuk do ta bojkotojnë procesin e zgjedhjes së presidentit të ri. Deputeti demokrat Lefter Gështenja tha në Report Tv se negociatat do ti bëjë grupi parlamentar me në krye Enklejd Alibeajn

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha