E moshuara qan me dënesë në emision: Kam bërë gjashtë operacione, burri më vdiq nga tumori

29 Nëntor 2020, 09:30

Në emisionin e sotëm "Shtypi i ditës dhe ju" në Report TV moderuar nga gazetari Besard Jacaj, u diskutua për Festat e Nëntorit dhe dëshirat që kishin heronjtë për Shqipërinë e lirë. Por një e moshuar përloti gjatë rrëfimit të jetës së saj të vështirë. Dëgjoni telefonatën...

Programe të tjera

Shiko të gjitha