E PADËGJUAR! “Kryemadhi do të bëhet kryetare parlamenti, Edi Rama bën koalicon me LSI-në'

31 Maj, 10:43 | Përditesimi i fundit: 2020-06-02 10:37:41

Një qytetar tha sot në emisionin “Shtypi i ditës dhe ju” në Report Tv moderuar nga gazetari Besard Jacaj, se Rama do të bëjë koalicion me LSI-në në zgjedhjet e 2021. Ndiqni të plotë mendimin e tij…

Programe të tjera

Shiko të gjitha