E veshur me xhup deri në fund të këmbëve, vajza nga Lezha del natën e armatosur. Frikësohen banorët

11 Nëntor, 09:26

Sikurse mund të shihni edhe nga pamjet, të kapura nga disa kamera sigurie, vajza ecën me ngadalë dhe e qetë në rrugë teksa më pas nxjerr nga xhepi hekurin dhe fillon të lëvizë dorën lart. Kanë qenë vetë banorët që kanë raportuar situatën, ndërsa kanë bërë edhe denoncim në polici.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha
Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha