Eksperti i ekonomisë Fatos Çoçoli: 1207 shërbime online në administratën shtetërore

4 Mars, 19:33

Eksperti Fatos Çoçoli flet për korrupsionin në administratë dhe nismat e E-Albania për ta frenuar atë

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha