“Europa na nxorri gishtin, Amerika thotë hani bar” telefonuesi analizon “ultimatumin” e Kim

31 Korrik, 09:48

Një telefonues në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv i irrituar analizoi deklaratën e ambasadores Kim bërë dje ku kërkoi që Berisha të mos jetë në Kuvend. Ai tha se Europa na nxorri gishtin ndërsa Amerika na sugjeroi të ham bar duke u shprehur kundër ambasadorëve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha