Gara për Tiranën, debati në '5 Pyetjet'/ Shabani: Kjo klasë politike e ka zhytur vendin në mjerim, do të refuzohet! Alimehmeti: PD të bashkohet për 14 majin

14 Nëntor 2022, 23:10

Gara për drejtimin e  bashkisë së Tiranës ishte në fokus të diskutimit ndërmjet Endri Shabanit nga Nisma Thurje dhe Ilir Alimehmetit nga Rithemelimi i Sali Berishës, në emisionin ‘5 Pyetje nga Babaramo’, në Report Tv

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha