Gazetari shqiptar në Greqi jep detaje për ngjarjen e rëndë me 3 të vdekur në Athinë: Dy viktimat ishin miq, mister shkaku i mosmarrëveshjeve

4 Korrik, 12:17

Dy shqiptarët që u përfshinë në ngjarjen që la pas 3 viktima, Andon Tefi  dhe Armando Lamaj ishin miq të mirë dhe vetëm kohët e fundit kanë pasur mosmarrëveshje.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha