Gazment Bardhi flet pa 'doreza' për PD

18 Qershor, 08:15

Fati i i PD ne dyert e gjykatave , nderkohe rithemelimi ka ngritur strukturat e reja? Ku jane protestat “masive” opozitare perballe rritjes pafre te cmimeve? Cila PD perballet me Ramen ne zgjedhjet e ardhshme lokale por reforma territoriale?? Akuzat e ndersjellat me Sali Berishen, retorike politike? PD, Sali Berisha dhe nderkombetaret… Pyetjet drejtuar Gazment Bardhit..me Arber Hitaj, Genc Burimi dhe Leonard Karaj

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha