“Gërdeci të tërheqë këmbën zvarrë” zotëria i rendit: Ja dosjet e bujshme që presin drejtësi

7 Maj, 09:33 | Përditesimi i fundit: 2021-05-07 10:20:48

“Gërdeci duhet të tërheqë këmbën zvarrë”. Ky ishte mendimi i një zotërie që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se përveç Gërdecit ka edhe shumë dosje të tjera të bujshme që presin drejtësi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha