Gjirokastriti për “Ballkanin e Hapur”:Po ulim pantallonat para hasmit, serbi,greku njësoj si gjarpri

30 Korrik, 10:04

Nuk ka qënë fort entuziast për nismën e bashkëpunimit rajonal pagëzuar si “Ballkani i Hapur” një telefonues nga Gjirokastra që u bë pjesë e “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se po ulim pantallonat para hasmit dhe për serbët e grekët kishte një krahasim.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha