Gjosha: Maqedonia e Veriut ka pasur dakordësi për konferencën ndërqeveritare, për Shqipërinë situata ndryshe! Fajin e ka qeveria

4 Dhjetor 2020, 22:55 | Përditesimi i fundit: 2020-12-07 10:28:40

Ish-ministrja e Integrimit Klajda Gjosha ndërsa ka folur për integrimin e Shqipërisë në Be ka thënë se Maqedonia e Veriut ka pasur dakordësi për vazhdimin e negociatave dhe konferencën e parë ndërqeveritare, ndërsa situata për Shqipërinë sipas saj është ndryshe dhe për këtë fajëson qeverinë.

 

Programe të tjera

Shiko të gjitha