“Gjykimi i Mediut basti i SPAK-ut me vetveten” telefonuesi i qartë: Varet besimi tek drejtësia e re

7 Maj, 09:29

Lëvizjet që ka bërë SPAK me kërkesën drejtuar Gjykatës së Lartë që të gjykohet ish-ministri Fatmir Mediu kanë marrë mendimin e qytetarëve mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Një zotëri tha se SPAK ka vënë një bast me vetveten dhe nga fati i kësaj dosje varet besimi tek drejtësia e re.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha