Golemi në Report Tv: Gjirokastra do ketë pedonalen më të madhe në Shqipëri! Pikë e dobët, zanatçinjtë dhe pronat e braktisura! Sfida, zgjatja e qëndrimit të turistëve

8 Maj, 22:32

Flamur Golemi, me profesion mjek okulist do të rikandidojë për mandatin e dytë për bashkinë e Gjirokastrës nën siglën e PS. Në një intervistë për Report Tv, Golemi thotë se kanë gati projektin që në Gjirokastër të jetë pedonalja më e madhe në Shqipëri.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha