Hajdari në 'Pa Protokoll': Bandat në Elbasan, të veshura me pushtet nga forcat e vjetra politike!

19 Mars, 21:52

E ftuar në emisionin ‘Pa Protokoll’ në Report Tv, duke ju referuar përplasjeve që ndodhën Ditën e Verës’, Hajdari nënvizoi se ndëshkimi i këtyre bandave duhet të ishte kryer me kohë, dhe jo të pritej ajo ditë për ti identifikuar. Sipas Hajdarit, partitë politike provokuan me flamuj dhe me militantë, ndërkohë që asnjë person nuk u arrestuar pas ngjarjes

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha