Harta e re gjyqësore, avokatët të përçarë vijojnë bojkotin në disa qytete! Manja për Report Tv: E papranueshme! Ta hedhin në gjyq pasi harta të miratohet

21 Qershor, 12:00 | Përditesimi i fundit: 2022-06-21 15:10:06

Ndryshe nga vendimi i Dhomës Kombëtare të Avokatisë e drejtuar nga Maks Haxhia, Dhomat Vendore të Avokatisë në Vlorë, Shkodër, Lezhë, Gjirokastër, Korçë dhe Lushnjë vijojnë bojkotin e seancave gjyqësore deri më 24 qershor.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha