Harta e re gjyqësore, Kosteri e Lena: Nëse miratohet do ta çojmë në Kushtetuese! Gjyqtarët kanë interes, pasi u garantohet një punë në Tiranë

21 Qershor, 13:58

Avokatët kanë paralajmëruar se nëse harta e re gjyqësore do të miratohet, ato do të ndjekin rrugën ligjorë, duke e vijuar betejën edhe në Gjykatën Kushtetuese.  Kështu deklaruan në ‘Sot Live në Shqipëri’ në Report Tv, kreu i Dhomës Vendore në Shkodër, Anton Kosteri si dhe kreu i Dhomës Vendore të Shkodrës në Korçë

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha