“Hiq gjobën ose s’të lë të gjallë”, zonja rrëfen si bashkëshorti kapi për fyti policin e korruptuar

4 Dhjetor 2020, 10:39 | Përditesimi i fundit: 2020-12-04 11:44:23

Një denoncim ka ardhur mëngjesin e sotëm në programin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv për policët rrugorë. Një qytetare tregoi se si nipi i bashkëshortit të saj ishte gjobitur me 700 mijë lekë të vjetra për një difekt në makinë. Ajo më pas rrëfeu edhe debatin që pati bashkëshorti i saj me efektivët të cilët i quan të korruptuar. Ndiqeni çfarë ka ndodhur konkretisht.

Programe të tjera

Shiko të gjitha