'Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 22 korrik 2021

22 Korrik, 09:32 | Përditesimi i fundit: 2021-07-22 09:32:37

Titujt e gazetave për sot, nga mesazhi I ambasadores Yuri Kim: Të tregohemi të zgjuar dhe të pamëshirshëm ndaj krimit, deri tek lëvizjet në PD, pas prerjes së kokave, tani është ora për servilët e kryetarit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha