I moshuari krahason Ramën kryebashkiak me atë kryeministër:‘As socialist e as komunist’

3 Qershor, 10:34

Edi Rama kryetar bashkie i ka pëlqyer një të moshuari ndërsa Edi Rama kryeministër Jo. Ky ishte mendimi i një zotërie mëngjesin e sotëm në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv.Duke biseduar në studio me moderatorin Andi Kapxhiu zotëria tha se Rama kryeministër nuk është as socialist e as komunist. Ndiqeni të plotë mendimin e tij.

Programe të tjera

Shiko të gjitha