Ilir Meta kërkon divorc: Monika Kryemadhi është ish-bashkëshortja ime, sot kam ndjekur rrugën juridike dhe kam njoftuar djalin tim

21 Qershor, 07:43

Ilir Meta ka kërkuar në gjykatë divorc me Monika Kryemadhin. Lajmi për ndarjen e çiftit të politikanëve prej 30 vitesh kryetarë u dha në median e Sali Berishës, Syri TV dhe kjo ndarje vjen në momentin kur Prokuroria e Posaçme po heton pasurinë e familjes Meta.