Integrimi, Shqipëria afër dhe larg BE

6 Dhjetor 2020, 17:00

Ecuria e vendit tonë drejt integrimit në BE, është tema e sotme në emisionin "Pa Protokoll", ku në fokus janë qëndrimet e fundit të ndërkombëtarëve.

 

Emisionin "Pa protokoll" me moderatore Anduela Ndreun mund ta ndiqni çdo të premte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

 

Programe të tjera