“ Jo më shumë se 100 deputetë, janë parazitë” qytetari i irrituar: Turp i madh, paguhen kot

23 Tetor, 10:13

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv me drejtues Andi Kapxhiun një telefonues ishte shumë i irrituar. Ai tha se nuk duhet të ketë më shumë se 100 deputetë pasi sipas tij janë parazitë, marrin rrogën kot dhe kjo e gjitha është një turp.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha