“Kaq trim është ky Albini” zotëria i përvishet Kurtit për Ballkani i Hapur: Dogji Kuvendin në Kosovë

2 Gusht, 09:30

Mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv u diskutua për qëndrimin e Kosovës ndaj nismës për bashkëpunim rajonal “Ballkani I Hapur”. Një zotëri kritikoi ashpër qëndrimin e kryeministrit Kurti. Ndiqeni mendimin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha