Kërcënimi i Bashës, Rama: Trashi zërin se është i dobët, e ftoj të ulemi për listat e koalicionet

31 Korrik 2020, 22:07

Lulzim Basha refuzoi dje ftesën e Edi Ramës për t'u ulur në tryezë për të detajuar formulën e koalicioneve dhe listat dhe kërcënoi kryeministrin se pas zgjedhjeve të 2021 e pret burgu. Këto deklarata, Edi Rama i cilëson si emocionale dhe të nxituara, teksa i zgjat sërish dorën e bashkëpunimit.

Programe të tjera