KLGJ, gati Hartën e re Gjyqësore, Shqipëria me 1 Apel, 13 gjykata të shkallës së parë dhe 2 Administrative! Tani pritet mendimi institucioneve të tjera

10 Qershor, 23:35

3 gjykata të shkallës së parë, 1 gjykatë administrative dhe 1 gjykata apeli për të gjithë vendin. Ky është përfundimisht propozimi i Këshillit të Lartë Gjyqësor për hartën e re gjyqësore në vend pas muajsh konsultimesh me grupet e interesit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha