Koalicion PS-LSI? Alibeaj: Nuk e besoj, na ndoqën kur dogjëm mandatet

25 Shtator 2020, 22:22

Ish-deputeti i PD-së Enkelejd Alibeaj i pyetur në emisionin ‘Pa Protokoll’ në Report Tv se nëse i druhej një koalicioni me PS-së dhe LSI-së në zgjedhjet e 25 prillit, ai u përgjigj se diçka e tillë nuk mund të ndodhte, duke e argumentuar me faktin se LSI dhe partitë e tjera opozitarë ndoqën ‘trendin’ e PD-së duke djegur mandatet.

Programe të tjera