“Koalicionin me LSI-në dhe…” cërrikasi zbulon dy gabimet e Ramës dhe një sms për ministren Kushi

26 Shtator, 09:35

Një telefonues nga Cërriku u bë pjesë e programit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai zbuloi një sms që i ka dërguar ministres së re të Arsimit Evis Kushi për një drejtor shkolle dhe më pas si socialist që është zbuloi dy gabimet që ka bërë Edi Rama sipas tij. Ndiqeni se për çfarë bëhet fjalë.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha