Korçari ka dyshime të mëdha: Bashës ia kanë punuar pas shpine aleatët, bën fushatë të ndarë

14 Maj, 09:36

Kishte dyshimet e tij një telefonues nga Korça që dha mendimin e tij në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se Bashës ia kanë punuar aleatët pas shpine pasi kanë bërë fushatë të ndarë dhe kanë kërkuar vota vetëm për veten e tyre.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha