Kundër hartës së re gjyqësore por dhe kundër bojkotit, avokati Kola në Report Tv: Duhet zgjidhje institucionale! Po dëmtojmë interesat e qytetarëve

30 Qershor, 14:10

Njëri prej tyre, avokati Julian Kola është shprehur kundër bojkotit, njëkohësisht është dhe kundër hartës së re gjyqësor, i ftuar në emisionin “Sot Live në Shqipëri” me gazetarin Andi Kapxhiu, avokati tha se bojkoti dëmton interesat e qytetarëve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha