Manja në ‘Pa Protokoll’: Shqiptarët s’besonin drejtësinë, mandati i 3 për të mbrojtur reformën nga ata që duan ta zhbëjnë! Daci: Mazhoranca shkatërroi nocionin e shtetit

16 Prill, 22:00

Në emisionin “Pa Protokoll” në Report Tv ka pasur diskutime mes kreut të Komisisonit të Ligjeve Ulsi Manja i cili wshtw njëkohësisht dhe i 6 në listën e PS në Tiranë, dhe avokatit Jordan Daci lidhur me mënyrën se si ka qeverisur mazhoranca në këto 2 mandate.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha