Marrëveshje për reformën zgjedhore apo pakt politik?

6 Qershor 2020, 07:24

Arrihet marrëveshja për administrimin zgjedhor të zgjedhjeve. Mbeten jashtë qeveria tranzitore, sistemi zgjedhor dhe vota e emigrantëve. Flasin Alket Hyseni, Deputet i PS, Kristaq Kume , ish Kryetar i KQZ, Erion Piciri, deputet i pakicës në Kuvend, Pano Soko nga nisma “ Thurje”. Emisionin "Pa protokoll" me moderatore Anduela Ndreun mund ta ndiqni çdo të premte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha