“Mbaronin fishekët dhe luftonin me gurë” qytetari vlerëson patriotët, dy fjalë edhe për Ramën

28 Nëntor 2020, 10:21

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një qytetar nga Tepelena vlerësoi patriotët që shpallën pavarësinë duke thënë se kur u mbaronin fishekët luftonin edhe me gurë. Zotëria më pas kishte edhe dy fjalë për kryeministrin Edi Rama.

Programe të tjera

Shiko të gjitha