Mendim ndryshe brenda PD-së së non gratës, apo parti e re?! Vula te Berisha ndan edhe më shumë demokratët

17 Qershor, 15:39

Pas humbjes së vulës grupi i Lulzim Bashës po synon një imazh të ri politik: atë të demokratëve euro-atlantikë, një alternativë pa peshën e non gratës dhe bunkerizimit të partisë. Ndërsa Kreshnik Çollaku, që deri dje rreshtohej krah Bashës thotë se ky grupim duhet të jetë në PD si mendim ndryshe dhe jo të krijojë parti të re.