Mesazhet e gjithëanshme për 25 Prillin

17 Prill, 08:02

 

Në emisionin “Pa Protokoll” në Report Tv ka pasur diskutime mes kreut të Komisisonit të Ligjeve Ulsi Manja i cili është njëkohësisht dhe i 6 në listën e PS në Tiranë, dhe avokatit Jordan Daci lidhur me mënyrën se si ka qeverisur mazhoranca në këto 2 mandate.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha