Meteorologu Jahaj: Muaji qershor mbyllet me mot të nxehtë! Nga e hëna, temperaturat 41 gradë

29 Qershor, 14:20

Muaji qershor do të mbyllet me temperatura të larta dhe mot të thatë, por që do të shoqërohen edhe me lagështi e reshje me intensitet të ulët.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha