Migena Gorenca për Report Tv: Gjuha dhe identiteti i RMV nuk diskutohen

24 Qershor, 12:47 | Përditesimi i fundit: 2022-06-24 12:51:55

Gazetarja Migena Gorenca deklaroj për Report Tv se kryeministri i Maqedonisë së Veriut duhej të tregohej më i ashpër në Samitin e Berlinit

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha