Mirditë/ Të shtëna me armë zjarri në Fan pranë Rrugës së Kombit, plagoset 51-vjeçar me precedent të mëparshëm penal! Autorët në kërkim

1 Korrik, 23:13

Sipas policisë, nga hetimet dyshohet se ka ndodhur pas një konflikti të çastit të shtetasit Martin Prenga me dy shtetas të tjerë të cilët janë shpallur në kërkim dhe punohet intensivisht për kapjen e tyre

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha