Mjekja e internuar, si e shpëtoi nga vdekja malësoren shtatzënë në Martanesh

16 Prill, 22:24

Rrëfimi i Uran Butkës për jetën në internim mes maleve të Martaneshit. Puna e vështirë si mjeke në internim e bashkëshortes Merjeme dhe episodi si e shpëtoi nga vdekja një grua shtatzënë nga Martaneshi pas nëj aksidenti, duke ngritur në këmbë gjithë qeverinë për një helikopter që ta çonte pasienten në Tiranë.

Programe të tjera

Shiko të gjitha