Ndeshja në Conference League në Tiranë, eksperti i turizmit: Ishte një marketing i mirë për vendin! Gjatë verës pritet dyndje e madhe turistësh

26 Maj, 13:29

Për dy ditë Tirana u kthye në kryeqendrën e futbollit europian, duke pritur mijëra tifozë, për ndeshjen që u zhvillua për trofeun e Conference League, ndërmjet Romës dhe Feyenoordit. Lokalet në Tiranë u tejmbushën, ndërsa mijëra tifozë festonin në prag të ndeshjes. Për ekspertin e turizmit, Xhimi Lamaj, ndeshja e zhvilluar në Tiranë ishte një marketing i jashtë zakonshëm

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha