Ndryshimet në qeveri dhe brenda PS, Klosi: Për t’i dhënë një hov të ri qeverisë

4 Shtator, 21:44

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Blendi Klosi, i ftuar në “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo në 'Report Tv' foli në lidhje me punimet e Asamblesë së PS-së dhe ndryshimet jo vetëm në qeveri, por edhe brenda kësaj force politike