Nis sot punimet Samiti i BE-së në Bruksel, Bullgaria mban peng rrugëtimin e integrimit të Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut

23 Qershor, 08:55 | Përditesimi i fundit: 2022-06-23 13:13:04

Megjithatë një përgjigje pozitive për hapjen e negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, duket se do të jetë e vështirë, kjo pasi një ditë më parë u rrëzua qeveria bullgare, e cila ka vendosur veton ndaj Maqedonisë së Veriut, e për rrjedhojë pengon edhe integrimin e vendit tonë

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha