Nishani sërish deputet? Ish presidenti nuk e përjashton mundësinë

27 Qershor 2020, 09:37

Ish presidenti Nishani thotë se është I përfshirë në politike dhe se Parlamenti është vendi I duhur për ta ushtruar atë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha