‘Njësoj sikur të luajë Barcelona me Labinotin’, telefonuesi shpjegon pse Rama fiton sërish

29 Maj, 10:23 | Përditesimi i fundit: 2020-06-02 10:38:29

Në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv mëngjesin e sotëm u bë pjesë një zotëri që tha se Edi Rama do të fitojë sërish pasi nuk ka kundërshtar . Madje zotëria edhe me humor morri një shembull krahasues nga futbolli duke thënë se përballja mes PS-së  dhe opozitës në zgjedhjet e ardhshme është njësoj si të luajë Barcelona me Labinotin e Elbasanit.

Programe të tjera

Shiko të gjitha