Njihuni me ‘tarzanin e Dibrës,’ zhytet në ujë me akull e temperatura – 12 gradë! Shulku: Majën e Korabit e kam ngjitur mbi 20 herë

26 Janar, 14:51 | Përditesimi i fundit: 2024-01-26 15:27:53

Izet Shulku i njohur me nofkën Tarzani i Dibrës po i sfidon temperatura e ulëta, duke u larë në borë e në ujë me akull. Për Report Tv ai thotë se natyra është ushqimi i shpirtit, dhe u bën thirrje shqiptarëve të mos vegjetojnë por të kryejnë aktivitete.