Noka: 80 % e anëtarësisë mbështetin Berishës, Basha tallet me veten kur deklaron fitore dhe kur humb! Ky vendin i shërben vetëm Ramës

20 Shtator, 21:50

Deputeti i PD, Flamur Noka tha në ‘5 pyetje nga Babaramo” se vendimi që Basha mori për përjashtimin e Berishës  solli vetëm shkatërrimin e partisë  për të ruajtur karrigen e tij. Noka tha se ky vendim i shërben vetëm Ramës dhe se 80 % e anëtarësisë së PD është pro Berishës dhe se Bashën nuk e votojnë më.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha