Opozita e Bashës sipas Mark Markut dhe Marrëveshja e Detit, a ka tradhëtarë?

12 Shtator, 08:53 | Përditesimi i fundit: 2020-09-12 08:54:07

Anëtari i Komisionit të Vlerësimit të kandidatëve të PD për zgjedhjet e 25 prillit, Mark Marku ka folur ekskluzivisht për Report TV, për procesin e zgjedhjes së kandidaturave në Partinë Demokratike.

    r.k./Shqiptarja.com

    Programe të tjera

    Shiko të gjitha