Opozita i thotë 'po' kërkesën e PS për vettingun, Alibeaj në '5 pyetjet': Do votojmë pro zgjatjes së mandatit dhe çdo iniciativë në interes të qytetarëve

4 Tetor, 22:42

Teksa PS ka kërkuar bashkëpunimin e PD për votimin e ndryshimeve kushtetuese për zgjatjen e mandatit të institucionit të vettingut për gjyqtarët që ende nuk e kanë kryer këtë proces, ka ardhur edhe përgjigja pozitive nga demokratët.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha